Kundansvariga säljare skola & företag

Är du intresserad av någon av NE:s tjänster, eller har ditt företag eller skola funderingar kring hur ni kan optimera ert användande? Välkommen att höra av dig till någon av oss kundansvariga säljare.

Gustaf Olsson

Försäljningschef företag och skola
073-914 75 54
gustaf.olsson@ne.se
Boka möte

Lena Klingvall

Kundansvarig skola Stockholm, Södermanland, Uppsala, Västmanland och Örebro.
073-914 75 59
lena.klingvall@ne.se
Boka möte

Hannah Majoros

Kundansvarig skola Stockholm, Södermanland, Uppsala, Västmanland och Örebro.
070-668 47 74
hannah.majoros@ne.se
Boka möte

Tommy Grabber

Kundansvarig skola Blekinge, Gotland, Jönköping, Kalmar, Kronoberg, Skåne, Västra Götaland, Östergötland och Finland.
070-040 83 75
tommy.grabber@ne.se
Boka möte

Kenneth Skårud

Kundansvarig skola Dalarna, Gävleborg, Jämtland, Norrbotten, Värmland, Västerbotten och Västernorrland.
Kundansvarig folkhögskola
076-943 32 22
kenneth.skarud@ne.se
Boka möte

Marcus Nilsson

Kundansvarig skola Göteborg och Halland.
070-766 73 15
marcus.nilsson@ne.se
Boka möte

Hanna Alenius

Utbildning skola Sverige
070-778 59 49
hanna.alenius@ne.se
Boka möte